Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Item
vi: Mục

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Comments
vi: Bình luận

en: - None -
vi: - Không -

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Not a valid URL.
vi: Không phải URL hợp lệ.

en: Copyright
vi: Bản quyền
