Advanced Views RSS Feed (8.x-2.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Category
bn: বিভাগ
