Advanced Views RSS Feed (8.x-2.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Item
et: Kirje

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Views
et: Vaated

en: Cloud
et: Pilv

en: Display fields as RSS items.
et: Kuva välju RSS elementidena.

en: RSS field options
et: RSS välja valikud
