Advanced Views RSS Feed (8.x-2.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Item
hi: वस्तु

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Language
hi: भाषा

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Category
hi: वर्ग

en: Views
hi: द्रश्य

en: Not a valid URL.
hi: एक मान्य यूआरएल नहीं है|

en: Copyright
hi: कॉपीराइट
