Advanced Views RSS Feed (8.x-2.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Item
it: Elemento

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Comments
it: Commenti

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Image
it: Immagine

en: Category
it: Categoria

en: Views
it: Viste

en: Not a valid URL.
it: URL non valido.

en: Display fields as RSS items.
it: Visualizza i campi come voci RSS.

en: RSS field options
it: Opzioni campo RSS
