Advanced Views RSS Feed (8.x-2.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Views
ps: ليدنې
