Advanced Views RSS Feed (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Comments
sl: Komentarji

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija
