Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Comments
ast: Comentarios

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría
