Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Item
ca: Element

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Comments
ca: Comentaris

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Not a valid URL.
ca: No és una URL vàlida.

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Generator
ca: Generador

en: Display fields as RSS items.
ca: Mostra els camps com a elements RSS.

en: RSS field options
ca: Opcions del camp RSS
