Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Item
hu: Tétel

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Category
hu: Kategória

en: Views
hu: Nézetek

en: Not a valid URL.
hu: Érvénytelen webcím.

en: Cloud
hu: Felhő

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Display fields as RSS items.
hu: Mezők megjelenítése RSS elemekként.

en: RSS field options
hu: RSS mezőbeállítások
