Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Item
is: Hlutur

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Comments
is: Ummæli

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Category
is: Flokkur

en: Views
is: Gagnasýn
