Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Item
km: ធាតុ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ
