Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Image
se: Govva
