Advanced Views RSS Feed (8.x-2.3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Display fields as RSS items.
bo: RSS རྣམ་གྲངས་ལྟར་གནས་ཁོངས་མངོན་པ
