Advanced Views RSS Feed (8.x-2.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Comments
bs: Komentari

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija
