Advanced Views RSS Feed (8.x-2.3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ
