Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: Views
mr: याद्या
