Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Comments
os: Комментари

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори
