Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Comments
am: አስተያየቶች
