Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Comments
eo: Komentoj

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Views
eo: Vidoj
