Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Item
oc: Element

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Comments
oc: Comentaris

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Views
oc: Vistas

en: Not a valid URL.
oc: Aquesta URL es pas valida.

en: Generator
oc: Générateur
