Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Comments
sq: Komente

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria
