Views Same field Contextual Default (1.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Field name
ja: フィールド名

en: Multiple values
ja: 複数の値

en: Override
ja: 上書き

en: Or
ja: または

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: And
ja: および
