Views Same field Contextual Default (1.0.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Multiple values
fr: Valeurs multiples

en: Override
fr: Supplanter

en: Or
fr: Ou

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: And
fr: Et
