Views Same field Contextual Default (1.0.3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Field name
de: Feldname

en: Multiple values
de: Mehrere Werte

en: Override
de: Übersteuern

en: Or
de: Oder

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: And
de: Und

en: Taxonomy Term
de: Taxonomie-Begriff
