Views Same field Contextual Default (1.0.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Multiple values
id: Banyak nilai

en: Or
id: Atau

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: And
id: Dan

en: Taxonomy Term
id: Istilah Taksonomi
