Views Same field Contextual Default (1.0.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Field name
it: Nome del campo

en: Multiple values
it: Valori multipli

en: Override
it: Sovrascrivi

en: Or
it: O

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: And
it: E

en: Taxonomy Term
it: Termine della tassonomia
