Views Same field Contextual Default (1.0.3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Multiple values
nl: Meerdere waarden

en: Override
nl: Overschrijven

en: Or
nl: Of

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: And
nl: En

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm
