Views Same field Contextual Default (1.0.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Multiple values
sv: Flera värden

en: Override
sv: Åsidosätt

en: Or
sv: Eller

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: And
sv: och

en: Taxonomy Term
sv: Taxonomiterm
