Views Secondary Row (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: None
nl: Geen

en: Field
nl: Veld

en: Views
nl: Overzichten

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Align
nl: Uitlijning

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: Column
nl: Kolom

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: Hide empty column
nl: Lege kolom verbergen

en: Separator for @field
nl: Scheidingsteken voor @field
