Views Secondary Row (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: حقل

en: Views
ar: الرؤى

en: Separator
ar: فاصل

en: Align
ar: المحاذاة

en: Default order
ar: الترتيب الافتراضي

en: Column
ar: العمود

en: Default sort
ar: الترتيب المبدئي

en: sort by @s
ar: رتب حسب @s
