Views Secondary Row (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Field
ta: புலம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Align
ta: சீரமை

en: Default order
ta: இயல்பான வரிசை

en: sort by @s
ta: @s ஐ வைத்து வரிசை
