Views Secondary Row (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Field
fa: فیلد

en: Views
fa: نماها

en: Separator
fa: جداکننده

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Align
fa: تراز

en: Default order
fa: ترتیب پیش‌فرض

en: Column
fa: ستون

en: Default sort
fa: مرتب‌سازی پیش‌فرض

en: sort by @s
fa: مرتب‌سازی براساس @s
