Views Secondary Row (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: Views
lv: Skati

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Align
lv: Novietot

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: Column
lv: Kolonna

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: Hide empty column
lv: Paslēpt tukšu kolonnu

en: Responsive
lv: Responsīvs
