Views Secondary Row (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Field
pt: Campo

en: Separator
pt: Separador

en: Sortable
pt: Ordenável

en: Align
pt: Alinhamento

en: Default order
pt: Ordem padrão

en: Column
pt: Coluna

en: Default sort
pt: Ordenação padrão

en: sort by @s
pt: ordenar por @s

en: Hide empty column
pt: Esconder coluna vazia

en: Responsive
pt: Responsivo

en: Separator for @field
pt: Separador para @field
