Views Secondary Row (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Field
tr: Alan

en: Views
tr: Görünümler

en: Separator
tr: Ayraç

en: Sortable
tr: Sıralanabilir

en: Align
tr: Hizalama

en: Default order
tr: Öntanımlı sıralama

en: Column
tr: Sütun

en: Default sort
tr: Öntanımlı sıralama

en: sort by @s
tr: @s ile sırala

en: Hide empty column
tr: Boş sütunu gizle

en: Responsive
tr: Duyarlı

en: Separator for @field
tr: @field için ayırıcı
