Views Send (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Next
it: Successivo

en: select
it: seleziona

en: Subject
it: Oggetto

en: Cancel
it: Annulla

en: Priority
it: Priorità

en: Message
it: Messaggio

en: none
it: nessuno

en: Views
it: Viste

en: Attachment
it: Allegato

en: User ID
it: ID utente

en: Recipients
it: Destinatari

en: Send e-mail
it: Invia e-mail

en: Sender
it: Mittente

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: Send
it: Invia

en: Attachments
it: Allegati

en: normal
it: normale

en: Replacement value
it: Valori di sostituzione

en: E-mail subject
it: Oggetto dell'e-mail

en: low
it: basso

en: high
it: alto

en: Row
it: Riga
