Views Send (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: select
el: επιλογή

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Message
el: Μήνυμα

en: none
el: κανένα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Send e-mail
el: Αποστολή e-mail

en: Sender
el: Αποστολέας

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Send
el: Αποστολή

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: normal
el: κάθετο διάνυσμα

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Cron throttle
el: Ρύθμιση cron

en: Replacement value
el: Τιμή αντικατάστασης

en: E-mail subject
el: Θέμα του e-mail

en: low
el: χαμηλή

en: high
el: υψηλή

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: highest
el: υψηλότερη

en: lowest
el: χαμηλότερη

en: Request receipt
el: Απόδειξη παραλαβής

en: Note that e-mail priority is ignored by a lot of e-mail programs.
el: Παρατήρηση: η προτεραιότητα του e-mail αγνοείται από πολλά προγράμματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: Row
el: Γραμμή
