Views Send (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Next
be: Наступны

en: select
be: абраць

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Message
be: Паведамленне

en: none
be: няма

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Attachment
be: Дадатак

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Send e-mail
be: Даслаць e-mail

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Send
be: Адаслаць

en: Attachments
be: Дадаткі

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: 2 weeks
be: 2 тыдні
