Views Send (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Message
jv: Pesen

en: none
jv: ora ana

en: Views
jv: View

en: Attachment
jv: Sisipan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Recipients
jv: Penerima

en: Send e-mail
jv: Kirim email

en: To
jv: Marang

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Send
jv: Kirim

en: low
jv: sethithik

en: high
jv: ak
