Views Send (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Message
nn: Melding

en: none
nn: ingen

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Send e-mail
nn: Send e-post

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Attachments
nn: Vedlegg
