Views Send (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: select
eu: hautatu

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Message
eu: Mezua

en: none
eu: bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Attachment
eu: Eranskina

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Send e-mail
eu: Bidali posta-e

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Send
eu: Bidali

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: normal
eu: arrunta

en: E-mail subject
eu: E-postaren gaia
