Views Send (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: select
kk: таңдау

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Send e-mail
kk: E-mail жіберу

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: 1 day
kk: @count күн

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: 1 week
kk: @count апта
