Views Send (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Message
cy: Neges

en: none
cy: dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: Send e-mail
cy: Gyrru e-bost

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Send
cy: Anfon

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: E-mail subject
cy: Pwnc e-bost
