Views Send (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: select
lv: izvēlēties

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Message
lv: Ziņojums

en: none
lv: neviens

en: Views
lv: Skati

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Attachment
lv: Pielikums

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Send e-mail
lv: Sūtīt e-pastu

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Send
lv: Sūtīt

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: normal
lv: normāla

en: Token
lv: Marķieris

en: E-mail subject
lv: E-pasts temats

en: low
lv: zema

en: high
lv: augsta

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: highest
lv: augstākā

en: lowest
lv: zemākā

en: Request receipt
lv: Pieprasīt saņemšanas apstiprinājumu

en: Note that e-mail priority is ignored by a lot of e-mail programs.
lv: Ņemiet vērā, ka e-pasta prioritāte tiek ignorēta daudzās e-pasta programmās.

en: Row
lv: Rinda

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas

en: Please select at least one item.
lv: Izvēlieties vismaz vienu ierakstu.
