Views Send (8.x-1.5) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: select
my: ရွေးပါ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Message
my: သတင်း

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: From
my: မှ

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: normal
my: ပုံမှန်

en: E-mail subject
my: အီးမေးလ်၏ အကြောင်းအရာ

en: low
my: နိမ့်သော

en: high
my: မြင့်သော

en: 1 week
my: ၁ ပတ်
