Views Send (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: select
vi: chọn

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Message
vi: Thông điệp

en: none
vi: không có

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Attachment
vi: Đính kèm

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Recipients
vi: Người nhận

en: Send e-mail
vi: Gửi thư điện tử

en: Sender
vi: Người gửi

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Send
vi: Gửi

en: Attachments
vi: Các đính kèm

en: normal
vi: bình thường

en: Replacement value
vi: Giá trị thay thế

en: E-mail subject
vi: Chủ đề thư điện tử

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: Row
vi: Hàng

en: Immediate
vi: Ngay

en: 2 weeks
vi: 2 tuần
