Views Send (8.x-1.6) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: select
af: kies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Message
af: Boodskap

en: none
af: geen

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Send e-mail
af: Stuur e-pos

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Attachments
af: Aanhangsels
