Active sessions for views (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Sessions
ru: Сеансы

en: The user on which the log entry as written.
ru: Пользователь, на которого сделана запись в журнале.
