Active sessions for views (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: The user on which the log entry as written.
tr: Hakkında günlük girdisi yazılan kullanıcı.
